NASI EKSPERCI

Paweł Stachurski

Paweł Stachurski

Specjalista ds. prawa imigracyjnego

Telefon: 790-381-582 Polski
e-mail: p.stachurski@adwokaci-sg.pl
Miejsce: Wrocław

Emilia Pozimska

Emilia Pozimska

Specjalista ds. prawa imigracyjnego

Telefon: 735-781-183 Polski
e-mail: e.pozimska@adwokaci-sg.pl
Miejsce obsługi: Wrocław

Katarzyna Grzybowska

Katarzyna Grzybowska

Specjalista ds. prawa imigracyjnego

Telefon: 668-740-625 Polski
e-mail: k.grzybowska@adwokaci-sg.pl
Miejsce: Wrocław

Krzysztof Sobieszek

Krzysztof Sobieszek

Specjalista ds. prawa imigracyjnego

Telefon: 576-405-321 Polski
e-mail: k.sobieszek@legalsolution.pl
Miejsce: Zgorzelec

Oleksandr Polisada

Oleksandr Polisada

Specjalista ds. prawa imigracyjnego

Telefon: 575-273-777  Ð£ÐºÑ€Ð°Ñ—нська
e-mail: o.polisada@adwokaci-sg.pl
Miejsce obsługi: Wrocław

Marta Kreczko

Marta Kreczko

Specjalista ds. prawa migracyjnego

Telefon: 731605777 Polski
e-mail: m.kreczko@adwokaci-sg.pl
Miejsce obsługi: Wrocław

Uzyskaj dodatkowe informacje

Potrzebujesz pomocy naszego specjalisty?